Hakkımızda

 

2009 Yılında yönetim kurulu başkanlarımız Bahri Tunç ve Mehmet Ali Çekici tarafından kurulan firmamız kaliteli inşaatçılık mantığıyla yola çıkıp, ismiyle sektöründe kalite ve müşteri memnuniyetini bir araya getiren bir marka olmuştur.

Genç, dinamik, araştırmacı yapısıyla müşterilerini her zaman en iyisini, en kalitelisini, en ucuza sunmaya çalışmaktadır. Müşteri memnuniyeti ön planda tutan Tunçek İnşaat, bitirmiş olduğu projelerin arkasında durup inşaat sektöründe adeta bir garanti anlayışı geliştirmiştir.

Yaptığımız işleri şöyle özetleyebiriz; Makul fiyata çok daha dayanıklı ve sağlam yapılar. Uzun süre bakım-ekstra masraf gerektirmeyen yapılar.

Yapılailecek her türlü inşaatı, hızlı ve kaliteli bir şekilde yaparız. Projelerinizi daima zamanında bitirir ve inşaatlarımız da dünyanın önde gelen kaliteli markalarını kullanmaya özen gösteririz.

Kısa, orta ve uzun vadede size ekonomik olarak avantaj sağlarız, ayrıca güven…

Tunçek İnşaat ülkemizde yaşanan ekonomik krizlere rağmen istikrarını her zaman kormuş, kalite anlayışını hiç değiştirmemiştir. Tunçek İnşaat; taahhüt ettiği sürelerden önce projelerini tamamlayıp binlerce müşterisini ev sahibi yapmıştır.

Kaba ve ince inşaat departlarımız ayrı ayrıdır, başlarında 10 yılı geçkin birer inşaat mühendisi bulunur. Bu şekilde kaba inşaatta uzmanlaşmış mühendislerimiz kaba inşaatımızı mükemmel bir şekilde bitirerek, ince inşaatta uzmanlaşmış inşaat mühendislerimize test etmektedirler.

İş akışı içinde mimar, elektrik, makine mühendislerimizde kendi işlerinin gereklerini yapmaktadırlar.

Uygulama detaj departmanımız, mühendislerimize özelleştirilmiş uygulama detayları ile destek vermekte, alanlarında uzman ve deneyimli kadromuz uyum içinde gerekli teknolojiyi kullanarak, profesyonel proje yönetimi ile mükemmel şekilde inşaatınızı size teslim etmektedir.

Tüm bu profesyonel inşaat yapım proje yönetimiyle mükemmel şekilde inşaatınızı yaparken işçilik ve malzeme kalitesinden ödün vermediğimiz gibi maksimum ekonomi sağlamamız gerektiğinin bilincinde olarak size en iyi yapıyı en uygun fiyatla tamamlamayı kendimize görev edinmiş durumdayız. İnşaatınızı en ekonomik şekilde tamamlama şeklimizi şöyle özetleyebiliriz;

  • Bünyemizdeki teknik personel ile çalışma,
  • Kendi ekipmanımızı kullanma
  • Projeye ve işe tam hâkimiyet, iş akış programına tam riayet,
  • Hızlı ve doğru imalat, minumun genel giderle maksimum ekonomi.

Projelendirmeden başlayarak anahtar teslimine bir süreç aşamasında, standartları aşan bir kalite anlayışını benimseyen Tunçek İnşaat, bulunduğu sektörde kayda değer bir bilgi birikimine sahiptir.

‘TL ‘ ye güveniyoruz.’ Sloganıyla müşterilerine her türlü ödeme kolaylığını sağlayan Tunçek İnşaat yöneticileri, çalışan kadrosuyla tam bir ekip anlayışını ve kurumsal olmayı her zaman ilke edinmiştir.

Tunçek İnşaat ülke ekonomisine katkıda bulunmayı ulusal sorumluluk olarak benimsemiştir. Tunçek grup olarak eğitim ve dış ticaret sektörlerinde de başarılarını devam ettirmiş, çağın gereklerini uzmanlık alanlarında titizlikle uygulayarak en değerli kaynağı olan çalışanın gücüne, desteğine ve bilgisine inanarak zirveyi temel kabul edip büyümeye devam etmiştir.

Tunçek İnşaat en çok işin mükemmelliğine önem verir ve bu yüzden de servis garantisi de sağlar. Yapılabilecek her türlü inşaatı hızlı ve kaliteli bir şekilde yaparız. Projelerinizi daima zamanında bitirir ve inşaatlarımızda dünyanın önde gelen kaliteli markalarını kullanmaya özen gösteririz.

Garanti sağlamanın ‘’ işi bitirmek ‘’ kadar önemli olduğunun bilincindeyiz ve bu yüzden servis garantisi de veriyoruz. Garanti verebiliyoruz çünkü inşaatlarımıza, yapılarımıza güveniyoruz. Garanti veriyoruz çünkü biz ne yaparsak, dayanıklı, güçlü ve kalıcı olur. Öncelikle inşa edeceğimiz alanı ve alan ile ilgili tüm bilgiyi etüd ediyoruz. Sonra özelleştirilmiş plan e projeler oluşturuyoruz. Derin araştırmalar ve tartışmalar sonucu size en uygun olan ve en sağlam projeyi seçip, alanlarında uzman ve deneyimli kadromuz ile yüksek teknolojiyi kullanarak, eşsiz biçimde inşa ediyoruz. Ayrıca profesyonel proje yönetimi ve danışmanlığı sunuyoruz.

Tunçek İnşaat Hayallerinizi Gerçekleştiriyor.

Artık Tunçek Demenin Zamanı…

Copyrigt © 2017 Tunçek İnşaat® Resmi Web Sitesi